návrat na hlavní stranu

Tento nezávislý server mapuje kulturní, sportovní a společenský život v České republice, členské zemi UNESCO.

Další soutěž na obzoru

ČESKÉ BUDĚJOVICE (go). V pořadí již IV. ročník soutěže o nejhezčí turistickou pohlednici jihočeského kraje roku 1999 v kategoriích - jihočeská příroda, jihočeská architektura - vyhlašuje turistické informační a mapové centrum jižní Čechy, Jihočeské listy, Český rozhlas, Jihočeská centrála cestovního ruchu, DK Metropol ve spolupráci s kulturním čtrnáctideníkem JIH.
Podmínky soutěže:
  1. Díla musí být vytištěna (novotvorba nebo reprint) v kalendářním roce 1999 a předána ve třech provedeních na níže uvedenou adresu v době od 1. října do 30. října 1999.
  2. Díla musí mít svoji doporučenou maloobchodní cenu.
  3. Pohlednice (reprinty), které se v předchozích letech umístily mezi prvními deseti pohlednicemi roku, nebudou do soutěže zařazeny.
  4. V případě umístění pohlednice mezi deseti nejlepšími v jihočeském kraji a dále v České republice autor (dodavatel) souhlasí se zveřejňováním reprodukce společně se svým jménem a organizátorem soutěže.
Hodnocení se uskuteční ve čtvrtek 4.listopadu v DK Metropol v Českých Budějovicích při setkání vedoucích jihočeských turistických informačních středisek.
Pět nejhezčích pohlednic z obou kategorií postoupí do III. ročníku soutěže O nejhezčí turistickou pohlednici České republiky, která se uskuteční při středoevropském veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze v únoru 2000.
Nejhezčí díla obdrží čestná uznání a budou samostatně vystavena při III. prodejní výstavě turistických pohlednic jižních Čech a Šumavy.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Turistické a mapové centrum Jižní Čechy

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 15.03.1999

Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm