návrat na hlavní stranu

Tento nezávislý server mapuje kulturní, sportovní a společenský život v České republice, členské zemi UNESCO.

Prázdninová soutěž pro návštěvníky vsetínského zámku

Pracovníci Muzea regionu Valašsko ze Vsetína vyhlásili zajímavou soutěž. Návštěvník, který v termínu od 3. července – 2. září 2012 navštíví výstavu Autíčka z krabiček a vyplní jednoduchý kvíz, bude zařazen do losování o výhru. Tři vylosované návštěvníky se správně vyplněným kvízem sveze v závodním automobilu známá osobnost automobilových rallye Jaromír Tomaštík.
Muzeum regionu Valašsko nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek. Ke každé vstupence dostane návštěvník výstavy Autíčka z krabiček kvíz. Odpovědi je nutné hledat právě ve zmíněné výstavě, tedy mezi angličáky. Hravý kvíz odkryje návštěvníkům zajímavosti, které výstava skrývá a současně může pomoc účastníkům vyhrát mimořádný zážitek. Odevzdané kvízy budou slosovatelné. Tři vylosovaní majitelé, správně vyplněných kvízů, budou odměněni jízdou v závodním automobilu. Jedná se o opravdový závodní vůz, který absolvoval již několik automobilových soutěží. Patří známé osobnosti z oblasti automobilových závodů, Jaromíru Tomaštíkovi, který vítěze sveze na uzavřené, připravené trase v okolí Vsetína.
„O výstavu Autíčka z krabiček je od vernisáže, tedy od května 2012, velký zájem. My jsme se rozhodli tento zájem o prázdninách ještě podpořit soutěží s neuvěřitelnou cenou. Dostat možnost svést se v závodním autě jako spolujezdec závodníka Járy Tomaštíka, takový zážitek si nenechá ujít žádný fanda automobilových závodů nebo adrenalinových sportů, popisuje kurátor výstavy Rudolf Danajovič z Muzea regionu Valašsko.
Vsetínský zámek s výstavou Autíčka v krabičce je denně otevřen od 9 – 17 hodin, mimo pondělí. O letních prázdninách je od pátku do neděle prodloužena otevírací doba do 18 hodin.
___________________________________________________________________
Kontaktní osoba: Rudolf Danajovič – programový pracovník, dokumentátor MRV, tel.: 571 411 690, mail: danajovic@muzeumvalassko.cz, www.muzeumvalasko.cz
DALŠÍ INFORMACE: Vsetín

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 03.07.2012 v 17:39 hodin

Copyright 1998-2023 © Luděk Šorm